PATITAG AKILLI KÜNYE

PatiTAG Akıllı Künye 

PatiTAG Akıllı Künye üzerindeki kare kod ile evcil dostunuzu uygulamamıza kaydedebilir, kaybolması halinde size hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Evcil dostunuzun allerji, hastalık gibi bilgilerini girebilir ve hayati tehlikelerden onu koruyabilirsiniz.

 

PatiTAG Akıllı Künye ile mobil uygulamamıza evcil dostunuzu kaydedebilirsiniz.

 

Mobil uygulamada sadece sizin değil, veterinerinizin ya da yakınlarınızın telefonlarını da sisteme girebilir, isterseniz güncelleyebilirsiniz.

 

Evcil dostunuzun aşıları, alerjileri, hassasiyetleri, geçirdiği operasyonlar, kızgınlık dönemleri gibi tüm bilgileri Pet Widget uygulamamıza kaydedin ve evcil dostunuzun kaybolması halinde onu hayati risklerden koruyun.

 

Evcil dostunuz bulunduğunda akıllı künye üzerindeki kare kodu akıllı telefonunda okutan kişilerin saniyeler içinde evcil dostunuzun bilgilerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kare kod ya da spesifik alfanumerik kod okutulduğunda telefonunuza evcil dostunuzun künyesinin okutulduğu mesajı gelir ve uygulama içindeki haritadan hassas GPS sistemi ile evcil dostunuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

 

Sim kart ya da pil gerektirmeyen, suya dayanıklı PatiTAG akıllı künye ile evcil dostunuza kimliğini verin.